Layout builder default blocks (1.0.2) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Vocabularies
os: Дзырдуæттæ
