Layout builder default blocks (1.0.2) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Vocabularies
sl: Besedišča

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Page
sl: Stran

en: Vocabulary ID
sl: ID besedišča

en: Position
sl: Položaj

en: Enabled filters
sl: Omogočeni filtri

en: Block description
sl: Opis bloka

en: Filter settings
sl: Nastavitve filtra

en: - Any -
sl: - Vse -
