Layout builder default blocks (1.0.2) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Vocabularies
sq: Fjalorët

en: Page
sq: Faqe

en: Block description
sq: Përshkrimi i bllokut
