Layout builder default blocks (1.0.2) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Enabled filters
th: เปิดใช้งานตัวกรอง

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Filter settings
th: การตั้งค่าตัวกรอง

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -

en: Machine-readable name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
