Layout builder default blocks (1.0.3) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Page
af: Bladsy

en: Apply
af: Pas toe

en: Block description
af: Blokbeskrywing

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
