Layout builder default blocks (1.0.3) - en to et translation catalogue (35 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Updated
et: Uuendatud

en: Page
et: Lehekülg

en: Vocabulary ID
et: Sõnastiku ID

en: Desc
et: Kahanev

en: Position
et: Asukoht

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Enabled filters
et: Aktiveeritud filtrid

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: Block description
et: Ploki kirjeldus

en: Offset
et: Nihe

en: Block type
et: Ploki tüüp

en: Filter settings
et: Filtri seaded

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Block types
et: Plokkide tüübid

en: Plugin ID
et: Plugina ID

en: Staged
et: Ootel

en: Find and manage custom blocks.
et: Otsi ja halda kohandatud plokke.
