Layout builder default blocks (1.0.3) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Vocabularies
fi: Sanastot

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Page
fi: Sivu

en: Vocabulary ID
fi: Sanaston ID

en: Position
fi: Sijoitus

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Enabled filters
fi: Käytössä olevat suodattimet

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: Block description
fi: Lohkon kuvaus

en: Block type
fi: Lohkon tyyppi

en: Filter settings
fi: Suodattimien asetukset

en: - Any -
fi: - Kaikki -

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Machine-readable name
fi: Koneellisesti luettava nimi

en: Master
fi: Isäntä

en: Block types
fi: Lohkojen tyypit
