Layout builder default blocks (1.0.3) - en to he translation catalogue (32 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Vocabularies
he: מילונים

en: Updated
he: עודכן

en: Page
he: דף

en: Vocabulary ID
he: מזהה אוצר מילים

en: Desc
he: יורד

en: Position
he: מיקום

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Enabled filters
he: פילטרים שהופעלו

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Block description
he: תיאור הבלוק

en: Offset
he: היסט

en: Block type
he: סוג בלוק

en: Filter settings
he: הגדרות פילטר

en: - Any -
he: - הכל -

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Machine-readable name
he: שם מכונה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Block types
he: סוגי בלוקים
