Layout builder default blocks (1.0.4) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Vocabularies
bg: Речници

en: Updated
bg: Обновено

en: Page
bg: Страница

en: Apply
bg: Търси

en: Block description
bg: Описание на блока
