Layout builder default blocks (1.0.4) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
