Layout builder default blocks (1.0.4) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Page
lv: Lapa

en: Vocabulary ID
lv: Vārdnīcas ID

en: Desc
lv: Dilst.

en: Position
lv: Pozīcija

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Enabled filters
lv: Iespējotie filtri

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Block description
lv: Bloka apraksts

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Block type
lv: Bloka veids

en: Filter settings
lv: Filtru iestatījumi

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Block types
lv: Bloku veidi
