Layout builder default blocks (1.0.4) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Description
te: వివరణ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Vocabularies
te: పదజాలాలు

en: Page
te: పేజీ

en: Position
te: స్థానం

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - Any -
te: - ఏదైనా -

en: - All -
te: - అన్ని -
