Layout builder default blocks (1.0.4) - en to az translation catalogue (28 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Page
az: Səhifə

en: Vocabulary ID
az: Lüğət İD-si

en: Desc
az: azaldın

en: Position
az: Vəzifə

en: Sort by
az: Sırala

en: Enabled filters
az: Aktivləşdirilmiş filtrlər

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Block description
az: Blok təsviri

en: Offset
az: Ofset

en: Block type
az: Blok növü

en: Filter settings
az: Filtr parametrləri

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad
