Layout builder default blocks (1.0.4) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Page
pa: ਸਫਾ
