Layout builder default blocks (1.0.4) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Position
se: Virgi

en: Sort by
se: Sirre
