Layout builder default blocks (1.0.4) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Description
si: විස්තරය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
