Layout builder default blocks (1.0.4) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Page
ta: பக்கம்
