Layout Builder Everywhere (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: View
ja: ビュー

en: Layout
ja: レイアウト

en: About
ja: アバウト

en: Regions
ja: リージョン

en: Discard changes
ja: 変更を破棄

en: Layout Builder
ja: レイアウトビルダー
