Layout Builder Everywhere (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: View
nl: Weergeven

en: Layout
nl: Lay-out

en: About
nl: Over

en: Regions
nl: Gebieden

en: Discard changes
nl: Wijzigingen verwerpen
