Layout Builder Everywhere (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: View
uk: Перегляд

en: Layout
uk: Макет

en: About
uk: Про модуль

en: Regions
uk: Області

en: Discard changes
uk: Відхилити зміни

en: Layout Builder
uk: Конструктор макетів
