Layout Builder Everywhere (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: View
es: Ver

en: Layout
es: Diseño

en: About
es: Acerca de

en: Regions
es: Regiones

en: Discard changes
es: ¿Descartar cambios?
