Layout Builder Everywhere (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: View
et: Kuva

en: Layout
et: Paigutus

en: About
et: Programmist

en: Regions
et: Regioonid

en: Discard changes
et: Tühista muudatused
