Layout Builder Everywhere (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: View
fr: Voir

en: Layout
fr: Mise en page

en: About
fr: À propos

en: Regions
fr: Régions

en: Discard changes
fr: Annuler les changements
