Layout Builder Everywhere (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: View
hu: Megtekintés

en: Layout
hu: Elrendezés

en: About
hu: Leírás

en: Regions
hu: Régiók

en: Discard changes
hu: Változások elvetése

en: Layout Builder
hu: Elrendezés építő
