Layout Builder Everywhere (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: View
pl: Widok

en: Layout
pl: Układ

en: About
pl: O stronie

en: Regions
pl: Regiony

en: Discard changes
pl: Porzuć zmiany

en: Layout Builder
pl: Kreator Układu
