Layout Builder Everywhere (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: View
pt: Ver

en: About
pt: Sobre

en: Regions
pt: Regiões

en: Discard changes
pt: Descartar alterações

en: Layout Builder
pt: Construtor de Layout
