Layout Builder Everywhere (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: View
tr: Görüntüle

en: Layout
tr: Yerleşim

en: About
tr: Hakkında

en: Discard changes
tr: Değişiklikleri at

en: Layout Builder
tr: Yerleşim Oluşturucu
