Grid CTA for Layout Builder (1.0.14) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Browser
eu: Nabigatzailea

en: About
eu: (r)i buruz
