Grid CTA for Layout Builder (1.1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Description
it: Descrizione

en: Image
it: Immagine

en: Icon
it: Icona

en: Heading
it: Intestazione

en: About
it: Informazioni

en: Upload images
it: Carica immagini

en: Two columns
it: Due colonne

en: One column
it: Una colonna

en: Three columns
it: Tre colonne
