Grid CTA for Layout Builder (1.1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Description
te: వివరణ

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Browser
te: విహారిణి

en: About
te: గురించి
