Grid CTA for Layout Builder (1.1.3) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Description
fa: شرح

en: Link
fa: پیوند

en: Image
fa: تصویر

en: Icon
fa: شمایل

en: Heading
fa: عنوان

en: Media
fa: رسانه

en: Browser
fa: مرورگر

en: About
fa: درباره
