Grid CTA for Layout Builder (3.0.2) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Link
fr: Lien

en: Icon
fr: Icône

en: Heading
fr: Entête

en: Items
fr: Éléments

en: Media
fr: Média

en: Browser
fr: Navigateur

en: About
fr: À propos

en: Upload images
fr: Transférer des images

en: Select images
fr: Sélectionner les images

en: Two columns
fr: 2 colonnes

en: One column
fr: Une colonne

en: Three columns
fr: Trois colonnes
