Grid CTA for Layout Builder (3.0.4) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Media
my: မီဒီယာ
