Grid CTA for Layout Builder (3.0.9) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Description
ar: الوصف

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Icon
ar: أيقونة

en: Heading
ar: الترويسة

en: Items
ar: أخبار

en: Media
ar: ميديا

en: Browser
ar: المتصفّح

en: About
ar: حول
