Grid CTA for Layout Builder (3.0.9) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: Items
cy: Eitemau

en: Media
cy: Cyfryngau
