Grid CTA for Layout Builder (3.0.9) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Description
he: תיאור

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Icon
he: סמל

en: Heading
he: כותרת

en: Items
he: פריטים

en: Media
he: מדיה

en: Browser
he: דפדפן

en: About
he: אודות

en: One column
he: טור אחד
