Grid CTA for Layout Builder (3.0.9) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: Description
id: Deskripsi

en: Link
id: Tautan

en: Image
id: Gambar

en: Icon
id: Ikon

en: Heading
id: Judul

en: Items
id: Item

en: Browser
id: Peramban

en: About
id: Tentang
