Grid CTA for Layout Builder (3.0.9) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Items
ka: ელემენტები

en: Media
ka: მედია

en: Browser
ka: ბრაუზერი
