Grid CTA for Layout Builder (3.0.9) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Items
kk: Элементтер
