Grid CTA for Layout Builder (3.0.9) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Description
lv: Apraksts

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Icon
lv: Ikona

en: Heading
lv: Virsraksts

en: Items
lv: Vienumi

en: Media
lv: Multivide

en: Browser
lv: Pārlūks

en: About
lv: Par

en: Upload images
lv: Augšupielādēt attēlus
