Grid CTA for Layout Builder (3.0.9) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Description
ru: Описание

en: Link
ru: Ссылка

en: Image
ru: Изображение

en: Icon
ru: Иконка

en: Heading
ru: Заголовок

en: Items
ru: Элементы

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Browser
ru: Браузер

en: About
ru: Информация

en: Upload images
ru: Загрузить изображения

en: Select images
ru: Выберите изображения

en: Two columns
ru: Две колонки

en: One column
ru: Одна колонка
