Grid CTA for Layout Builder (3.1.1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Heading
bo: འགོ་བརྗོད

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Browser
bo: དྲ་ངོས་ཀློག་བྱེད

en: About
bo: གསལ་བཤད
