Grid CTA for Layout Builder (3.1.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Description
eo: Priskribo

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Items
eo: Eroj
