Grid CTA for Layout Builder (3.1.1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Description
sk: Popis

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Icon
sk: Ikona

en: Heading
sk: Nadpis

en: Items
sk: Položky

en: Media
sk: Médiá

en: Browser
sk: Prehliadač

en: About
sk: Informácie o
