Grid CTA for Layout Builder (3.1.1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Description
sv: Beskrivning

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Icon
sv: Ikon

en: Heading
sv: Rubrik

en: Items
sv: Poster

en: Browser
sv: Webbläsare

en: About
sv: Om

en: Select images
sv: Välj bilder
