Grid CTA for Layout Builder (3.1.1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Link
ta: சுட்டி

en: Image
ta: படம்

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Heading
ta: தலைப்பு

en: Items
ta: உருப்படிகள்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Browser
ta: உலவி

en: About
ta: பற்றி
