Grid CTA for Layout Builder (3.1.2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Description
bg: Описание

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Items
bg: Новини

en: Media
bg: Медия
