Grid CTA for Layout Builder (3.1.2) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Link
hi: कड़ी

en: Image
hi: चित्र

en: Icon
hi: चिन्ह

en: Heading
hi: शीर्षक

en: Items
hi: वस्तुएं

en: Media
hi: मीडिया

en: Browser
hi: ब्राउज़र

en: About
hi: के बारे में
