Grid CTA for Layout Builder (3.1.2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Icon
hr: Ikona

en: Heading
hr: Zaglavlje

en: Items
hr: Stavke

en: Media
hr: Mediji

en: Browser
hr: Preglednik

en: About
hr: Opis
