Grid CTA for Layout Builder (3.1.2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Items
hy: Տարրեր

en: Media
hy: Մեդիա

en: Browser
hy: Բրաուզեր
